Naty777

poraďte rychle pls!!! to budete všichni vědět, mně to jen vypadlo z hlavy

jak se říká tomu sportu jak skáču třeba z mostu přivázaná a ty lana mě znovu vyhodí zpátky. Úplně mi to vypadlo z hlavy

Děkuji předem za odpovědi :D

Nejlepší odpověď
Larissa

bungee jumping

Další odpovědi
Michal Kole

Bezpečnější je skočit šipku do bazénu a když se nebudeš dlouho vynořovat, tak pro tebe skočí plavčík, vytáhne tě a dá ti umělé dýchání, zavolá sanitku a skončíš v nemocnici.

Z tonutí se „pravděpodobněji“ zotavíš, než z rozbité hlavy při jumpu.

Petr Novotný měl při této atrakci, taky „nehodu“.

V některých bazénech mají podvodou senzory na detekci tonoucích.

WeeBear

Michale, Michale…