kocour09

Poraďte,prosím,za­čalse mi sekat Firefox,zvláště když hraju online hru.neodpovídá a musím dát ctrl,alt,delete.

Vůbec nereaguje a píše mi to,že Firefox neodpovídá.Mám vůbec problém to pak restartovat.Ta hra se mi vůbec neotevře,nebo jo,ale jak na ní sáhnu myší,tak se sekne celý PC.Už tu hru hraju přes půl roku a nikdy s tím problém nebyl.Začalo to včera v poledne.V jiném prohlížeči jí otevřu a funguje.Čím to může být?

Nejlepší odpověď
beer

Zkusil bych třeba CCleanerem vyčistit Firefox

Další odpovědi
Mersmerize

A máte aktuální verzi firefoxu a všechny doplňky aktualizované? V nejhorším bych zkusila prohlížeč přeinstalovat