wendylQa

Poraďte prosím: V srpnu přijede kamarádka na týden na návštěvu bydlím v malé vesničce kde není nic moc zajímavého.14let

Nejlepší odpověď
Jose1f

Odkud je tvoje kamarádka, také z malé vesnice, nebo z města? Je-li z města, tak jí ukaž ty nejobyčejnější věci, tj. jaká zvířata máte, co umí tvůj (nebo váš) pes, kočka, králíci atd. a co děláš celý rok v té vaší „nudné“ vesnici. Také ale ona ať ti vypráví, jaké je to ve městě, co se jí tam líbí a co ne. Budeš se divit, kolik zajímavých věcí objevíte. Možná se potom budeš chtít jet podívat také ty za ní do města a ona za rok zase k tobě. Jestli si budete rozumět, to záleží hlavně na tom, jak se shodnete. povahově.

Další odpovědi
Radek123

Nemusí být nic zajímavého :) Zkuste se zabavit hrami nebo třeba návštěvou blízkého města, či sousední vesnice ;)

50centes

to samý řeším i já