jahudka_vlm

Poraďte prosím program který automaticky udělá video z fotek dle hudby na melodii. Děkuji

Doplňuji:
A to jako automaticky prizpůsobí hudbu?

Nejlepší odpověď
SeptikB

Nemyslím si, že něco takového existuje, protože do editačních programů:

  1. Můžete vložit hudbu
  2. Můžete vložit fotky (ty mají automaticky danou nějakou výchozí hodnotu zobrazování, např. 5 sekund).

Obraz a zvuk jsou při vložení zcela nezávislé části. Lidé, kteří dokáží správně spojit zvuk a obraz, se tím mohou i živit.

Jako nejlepší řešení pomocí programu Windows Movie Maker se zdá tento postup:

  1. Vložíte písničku a fotky.
  2. Posloucháte hudbu, a měníte „délku zobrazování“ fotek podle hudby. Pokud má písnička pravidelný rytmus, můžete zkusit odhadnout délku pro jednu fotografii, nastavit ji hromadně, a cca každých 30 sekund to nastavit na přesnou hodnotu (protože špatným odhadem o 0,05 sekundy na jednu fotku se odchylka kumuluje a časem se projeví jako viditelné zpoždění

Další odpovědi
SonsyMite

Doporučím Pinnacle studio.
Hudbu si můžete přidat. Např. ve formátu mp3

mosoj

Ano automaticky si to musíš udělat sama.