Poraďte prosím nějaký stolní dvd přehrávač, který umí ‚přelousknout‘ co nejvíce formátů a podporuje české titulky.

Nejlepší odpověď
anonym

pokud jde o formáty, je podstatný asi pouze mpeg-4 a jeho implementace

zkuste vzít do obchodu CD na kterém je avi soubor a v nem video divx/xvid + qpel + gmc

dalsi video soubor tentokrat mkv a v něm h264 ve vysokém rozlišení (alespoň hd ready)

pokud obojí zvládne přehrát pak zvládne už všechno

////

také není na škodu si projít tyto recenze http://dvd-blu-ray-prehravace-rekordery.heu­reka.cz/f:2514:6­378/ kde se sami uživatelé zmiňují o tom jak jsou nebo nejsou spokojeni s podporou formátů a české diakritiky/kódování v titulcích