Neonka

Poraďte, prosím, nějaký spolehlivý přostředek, který vám pomáhá na zahnání únavy. Lék, potravinový doplněk,…

Nejlepší odpověď
Mili @

Mi pomůže jedině se pořádně vyspat…
A z doplňků snad ty vitamínové preparáty, protože zelenině moc nedám…

Další odpovědi
Fun1k

Zkus glukózu. Jednoduchý monosacharid, který se rychle vstřebá. Nebo zkus sacharózu – „obyčejný“ bílý/hnědý cukr.
Případně alkohol. Všechny tři možnosti jsou vysokoenergetické a rychle se vstřebají. Snad jen s tím alkoholem opatrně. :)

Ninouš

Já jsem vyzkoušela Kofein K, je to doplněk stravy běžně prodejný v lékárně. Nestojí moc a je účinný. Já si dávám jednu tabletu denně.