TajemnySir

Poradte prosim nejakou zajimavou knihu

Chtel bych zacit cist nejakou zajimavou knihu, jenze jsem v zivote zadnou neprecetl. Proto bych rad neco kratsiho ze zacatku. Co se zanru tyce – horory, akcni, katastroficky. Idealne neco co se i zfilmovalo. Napr. zajimala by me mozna kniha o konci sveta 2012, ale to je jiz pase. Napada nekoho neco ? :)

Nejlepší odpověď
Drap

Já jem jako svou první knihu přešetl slabikář a hned potom tuším Honzíkovu cestu.

Další odpovědi
badisko

Hvezdny prach …Neil Gaimen …pak Robert Holdstock ..celkove je peknej …dalsi oblibenec ..Michael Scott..jo blby jmeno kdyz je to vlastne Ir..dale nema cenu pokracovat je jich tolik co by jsis mohl vybrat..hledej najdes .....

BerryJoe

Rozhodně si přečti Hunger games. Ta knížka (spíš všechny tři) mě moc bavila. Není to jen pro holky. Fakt to stojí zato ;)

mosoj

Kolik je ti let ? Nevím jestli mám začít brečet !

Biky

Chvíle před koncem – Lauren Oliver. Nesplňuje sice tvoje kritéria, a nevím, kolik ti je let, je to spíše kniha pro teenagery, ale zato ta nejlepší, jakou jsem kdy četla (kromě Harryho Pottera, klasika..)

ModráHouska

Pokud to má být opravdu krátké, tak bys mohl přečíst jednu z knih Husí kůže. Ty se mi osobně moc nelíbí, jsou spíše pro menší, ale ze začátku to není vůbec zlé a pointa tam také není vůbec špatná, ale nebyla a asi ani nebude zfilmovaná. Pak je tu Harry Potter, ten byl zfilmovaný a podle recenzí to není vůbec špatná kniha. Já ji sice nečetla, protože mě vůbec neláká, ale každá to vidí jinak:) Na výběr máš toho dost a počet stránek to ztěžuje:) PS: slyšela jsem, že dobré jsou i Upíří deníky, také Carrie nebo Škola noci :) Tak vybírej.

TajemnySir

Je mi 16 let pěkně prosím :) Děkuji za reakce a tipy. Podívám se na to. Já si právě představoval, že je např. nějaký akční film natočen podle nějaké knihy a tu knihu bych si třeba chtěl přečíst a pak pustit film :) Něco na tento způsob, netřeba zase příliš krátké, ale ani netřeba tisíc stran. Nicméně děkuji mockrát :)