Zlatý

Poraďte ,prosím kdo má zkušenost.

Včera jsem dělala video s hudbou v Mowie Maker a stále nemohu skloubit ,aby hudba skončila stejně jako fotky. Dá se hudba nějak "natáhnout " na té ose. Třeba aby obrázky běžely rychleji nebo pomaleji. Prosím ne moc odborně -laicky mi to popište.Díky
Doplňuji:
Spíš se mi stalo, že hudba skončila dřív než fotky , ale já je chtěla mít všechny a tu hudbu taky -tak jak to vyřešit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano dá se to na ose se dají jednotlivé snímky natáhnout, popřípadě přechody videa vložením prodloužit film až na konec hudby popř. přidat titulky.
Ale takto se to blbě vysvětluje.
----
V tom případě snímky zkrátit posunutím každého snímku. Nebo na časové ose zkusit upravit délky jednotlivých animací a přechodů na kratší dobu.

Další odpovědi:

Zlatý

muzete sklatbu zrychlit nebo i zpomalit (dokonce i bez znatelne zmeny frekvence - tj typickeho smouliho hlasu)

toto vsak movie maker neumi, pouzijte na audio stopu program AUDACITY ( http://www.slunecnice.cz/… ) ... Menu => Efekty => Zmenit tempo ... nastavte si pozadovanou zmenu delky v procentech, ale neprezente to, plus minus patnact procent vice radeji ne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.