hanulka11

Poraďte ,prosím kdo má zkušenost.

Včera jsem dělala video s hudbou v Mowie Maker a stále nemohu skloubit ,aby hudba skončila stejně jako fotky. Dá se hudba nějak "natáhnout " na té ose. Třeba aby obrázky běžely rychleji nebo pomaleji. Prosím ne moc odborně -laicky mi to popište.Díky
Doplňuji:
Spíš se mi stalo, že hudba skončila dřív než fotky , ale já je chtěla mít všechny a tu hudbu taky -tak jak to vyřešit.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano dá se to na ose se dají jednotlivé snímky natáhnout, popřípadě přechody videa vložením prodloužit film až na konec hudby popř. přidat titulky.

Ale takto se to blbě vysvětluje.

V tom případě snímky zkrátit posunutím každého snímku. Nebo na časové ose zkusit upravit délky jednotlivých animací a přechodů na kratší dobu.

Další odpovědi
anonym

muzete sklatbu zrychlit nebo i zpomalit (dokonce i bez znatelne zmeny frekvence – tj typickeho smouliho hlasu)

toto vsak movie maker neumi, pouzijte na audio stopu program AUDACITY ( http://www.slu­necnice.cz/sw/au­dacity/ ) … Menu ⇒ Efekty ⇒ Zmenit tempo … nastavte si pozadovanou zmenu delky v procentech, ale neprezente to, plus minus patnact procent vice radeji ne.