láďa1

Poraďte prosím jaký máte digi.fotoaparát,hle­dám nějaký „zlatý střed“.

Budu fotit dovolenou,pří­rodu,posezení u ohně atd.Děkuji za váš typ co koupit do cca 1800 kč Děkuji.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

myslím, že to tu už někdo psal, a souhlasím s tímto názorem, že v ceně do 1800 Kč je jedno, jaký fotoaparát koupit, v této cenové skupině si značky téměř nekonkurují.

Další odpovědi
mosoj

Jo je to tak !
Jenom pro zajímavost. Nejenom co budu fotit, ale také jen třeba vědět jak ty fotky budu prezentovat.