Ňuňátko

Jak najít dobrou práci bokem z domova?

Dobrý den, hledám práci bokem z domova.
Výroba propisek atd…
Ale nechci aby mě okradli.
Pokud máte někdo dobré zkušenosti s prací bokem tak mi prosím dejte vědět.
Předem děkuji.
Doplňuji:
Gecco : Ach jo:(.
Tohle byla jediná možnost. Umím celkem dost věcí ale je mi 14:(…
Děkuji že sis udělal čas a napsal.

Nejlepší odpověď
gecco

Takováto práce z domova NEEXISTUJE, veškeré takové nabídky jsou ´podvody´.
Pokud neumíš něco rozumnějšího (překládat, programovat…), na práci z domova zapomeň…
😉
Doplňuji:
To, že je ti jen 14, až zase tak moc nevadí*) – pokud umíš něco, co je žádané, co dokážeš ´prodat´…
😉
*) každopádně by tvou práci musel vzít ´pod svá křídla´ někdo dospělý, podnikat můžeš až od 18 (resp. při zplnoletnění soudem od 16)

Další odpovědi
anonym

No bokem znám je tu jedinou,ale tobě je teprve14let,většina domácích prací je podvod nebo otročina za pár šupů.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=dom%C3%A1c%C3%AD+p­r%C3%A1ce+pro­pisky

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.