eva

Poraďte prosím co kouopit rodičům po šedesátce k vánocům.

Co k vánocům

Nejlepší odpověď
hanulka11

co jim koupit třeba digitální rámeček na fotky -budou vás mít stále na blízku

nebo předplatné do divadla

pěkné knihy -encyklopedie

pokud rádi vaří-potravinový koš a nějakou kvalitní pánev

je toho tolik ale když je neznám těžko poradím na 100%

Další odpovědi
anonym

můžete koupit nebo udělat dárkový koš,do něj se dá dát vše co mají rádi,čaje,nějaké to vínko,z lékárny vitamíny,cokoliv co potřebují a co jim chutná

fofbal

To záleží na jejich založení a zdravotním stavu. Tedy něco pro jejich zábavu(mají-li nějakou)a nebo…to Proenzy na klouby také není špatné. Ono to v tomto věku začíná být aktuální. Sama poznáte.

led

Je ťažké poradiť bez bližších informácií. Každý človek je iný.
Pre mňa vzhľadom na to že mám 60, každý darček pokiaľ je daný s láskou mi je príjemný. Nie je dôležitá cena, potrebnosť, ale spôsob ako je podaný.