Adrijána

Poraďtě prosím.

Co s novým kabátem (vánoční dárek) se špatnou velikostí?
Účtenku babička ztratila takže to asi vyměnit nepůjde.

Odpovědi
anonym

Tak zkus si dát inzerát do vašich regionálních novin,inzerát můžeš dát i na inzertní tabuli do kauflandu a to by bylo abys ho neudala,rozhlásit to po kámoškách by taky šlo.

venkovan

Zkusit zajít do obchodu s babičkou jestli vymění. když ne, tak pokud je větší do kabátu pořádně přibrat, pokud menší zhubnout a nebo počkat na vlastní děti či vnučky. V nejhorším případě, pokud je kabát hezký a in, zkusit se domluvit o prodeji/kopí s tou které bude kabát akorát.

MacaM

Podat inzerát na netu, je mraky serverů, kde se inzeruje zdarma, jsou i aukční portály. Stačí zadat do vyhledávače.