Martina44

poraďte prosím…

Ahoj, je mi 17 (menstruaci jsem měla ve 13ti a první sex v 16ti) Před 14ti dny jsem měla sex (jen s kondomem) a ještě jsem to nedostala…ach jooo.. co mam dělat?? mám strach :(( btw: naposled jsem to měla 29.12.2012

Nejlepší odpověď
WeeBear

Opravdu nemáš jen zpoždění? To se někdy stává. Já měla svého času co půl roku „vynechávku“ jednoho celého cyklu – pravidelně po dobu čtyř let, ale je fakt, že to umí také solidně vylekat.
Od poslední menzes to máš měsíc, to ještě není tak zlé. Počkej a uvidíš. Pokud chceš ale vědět výsledek hned, zajdi si do lékárny pro těhotenský test (naposled jsem kupovala kamarádce kvůli podobného problému „Mamatest“ – dva testy za čtyřicet korun), ale nebála bych se. Mimochodem, neměla jsi teď někdy stresové období? Sem tam to zvládne ovlivnit cyklus – zkušenost.

Další odpovědi
anonym

To už tady bylo několikrát.