mskom2

poradte prosím

chtěla bych se zeptat je šance někde se pracovně uchytit bez podvodných nabídek a znalosti jazyku ve 40letech

Nejlepší odpověď
BENYTA

Za sebe říkám,že ne,tedy pokud vynechám práci někde u běžícího pásu,linky apod.Učila jsem se rusky,německy,an­glicky,a není mi to k ničemu,když z jazyka nemám státnici.Na pasivní znalost vám každý kašle.Ted jen mít zdravý rozum a nenachytat se,jak píšete,na nějakou podvodnou nabídku.Držím vám i sobě pěsti.

Další odpovědi
člověk

šance je vždycky,ale musí se té šanci stále napomáhat,a hlavně nezoufat.