MrGandy

Poraďte program na nahrávání videa a zároveň zvuků ve hře.

Potřebuji program, který by nahrával hru a zároveň zvuky s tím spojené. (kecání v teamu na skype a zvuky ze hry).
Doplňuji:
Ano, ale ve frapsu to ruší. Protože ten, kdo natáčí musí mít upravené nastavení a ruší to všechny ostatní …

Nejlepší odpověď
DDarent

Kubas11: Fraps je ten nejhorši program, protože já sem jednou nahrál asi 1 minutu a mnělo to 2Gb!!!
stáhni si HyperCam3!!!
http://www.qwe­as.com/downlo­ads/audio/video-tools/overview-hypercam-3.html

Další odpovědi
Kubas11

Fraps

Fillas

Znam jeden program, ale funguje jen na nekolik her. Napis na jakou hru zkusim odepsat jestli na ni to pujde.