Pokročilý

Poraďte pls mini-tablet.

Dobrý večer, prosím odborníky přes mobilní elektro ať mi poradí. Potřebuji ke své práci malý tablet, který bude mít slušný procesor, internet a foťák. Jde mi pouze o to, abych mohl pořídit pár fotek v průměrné kvalitě, přihlásit se na email a následně fotky odeslat. Odesílání by nemělo být přehnaně zdlouhavé a hlavně být spolehlivé. To vše kolem 2500Kč je to vůbec možné ??? Díky
Doplňuji:
Díky za reakce, myslel jsem si to...musím tedy ušetřit více peneěz a chvíli počkat.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak s kamerou je nejlevnější tento: http://tablety.heureka.cz/… ale nic moc, potom tam je jeho nástupce se 4,3" displaye ..

Doplňuji:
Přesně tak. Ale zkus hledat i po bazarech, např.: bazos.cz
Tam najdeš určitě kvalitní tablety s větší pův. cenou a někdy tam jsou výhodné koupě. Je tam toho dost, stačí to tam kontrolovat... a řekl bych, že na ten tablet ti v bazaru budou stačit tak 4000 Kč, ale dlouho jsem se tam nedíval, teď mi tu nejede net, takže nevím.. Jsem na mobilu, přenosová rychlost 35kb/s. Achjo :(

Další odpovědi:

s touto cenou na trhu tabletů moc nenajdeš ale nějaký jsem poslední dobou zahlédl za 2500kč s androidem 2.2 a méně výkonným procesorem ale prosímtě,pod 5000 nenajdeš zatím žádný kvalitní tablet,všechno to sou šunty :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.