Lamička

Poraďte nemůžu se rozhodnout ..... 500gb externí hdd nebo psp 3004 ? –

jsem vášnivý hráč pc a jakýkoliv her a nemůžu se rozhodnou jestli si mám na ježíška koupit psp nebo hdd – na PC mám HDD 1TB a konzoli bych využil nejspíše vícekrát než externí HDD ale přitom bych si chtěl ukládat data mimo počítač atd … tak pište co si mám nadělit :D – obě možnosti nepřipadají v úvahu :D

Nejlepší odpověď
martyuno

Lamičko,jak Ti má někdo radit co si máš koupit?Kup si nejspíš to co upotřebíš víc nebo si kup obě věci postupně až došetříš,jednu po druhé.:-)