tatanka

Poraďte někdo, jak zbohatnout s použitím hlavy a rukou bez vstupu do politiky!

Doplňuji:
Terry, řekni, ležím na zádech, packy nahoře!!!

Nejlepší odpověď
terry

Poradím, ale ne tady a ne komukoliv.
Llidi si vybírám.
Doplňuji:
Jak jsem řekla. Pracujeme v týmu a lidi si vybíráme.
Než se s někým pustím do práce, potřebuju minimálně vědět, že:

  • ví co chce
  • je ochoten se učit
  • pro to něco udělá

Zcela logicky, když někdo chce jen tak něco navíc, když je večer spokojený spokojený u piva a televize, asi moc aktivní nebude. A to je pak ztráta času. Moje :)
Hledám ty, kterým něco chybí a ty, kteří to chtějí změnit.
A o penězích, to já nežertuji. I když máš packy nahoře. To má můj pes pravidelně :).

Další odpovědi
anonym

Tak tady je rada drahá! Co takhle Sportka,ale o ni vím,že to je největší ku*va,proto že dvakrát do týdne vzrušuje a pak dá někomu jinému! 😁
Doplňuji:
…bojíš se že umřeš?!

Amie

stan se dokrorem nebo právníkem. ti jsou vždy za ty, kdo má prachy. nebo jdi za hranice.