pechota

Poraďte nějaký dobrý tip na teplou večeři.

Nejlepší odpověď
Illines

Obalit si chleba ve vajicku s cesnekem,os­mazit,posypat syrem a presto kousek uzeninky a dat na chvili do horke trouby zapect cca.3–4minutky.Dobrou­ chut.

Další odpovědi
Damiana

  • Nakrájíš syrové, oloupané brambory na kostičky, osolíš a osmažíš dokřupava, pak přidáš jednu cibuli (nejlépe červenou:-) nakrájenou na kolečka a dosmažíš – až taky zezlátne. Lze přidat i syrovou kapii, hrášek. Uděláš si k tomu parádní sázené vejce s tekutým žloutkem zasypaným trochou chilli a podáváš s kyselou okurkou.
  • Na EVO oleji osmahni plátky česneku (pak ho vyber, má olej jenom ovonět). Přidej na jemno nakrájenou feferonku a uvařené (nepropláchnuté!) špagety. Podávat můžeš posypané sýrem (nejlépe parmazánem, pochopitelně:-).
  • Ještě jednou brambory – nakrájej syrové oloupané brambory na plátky, promíchej s osolenou smetanou a s cibulí. Dej péct, když se dělají tmavší bubliny, posypej sýrem a dopeč. Vynikající s rajčatovým salátem.

No, tohle byly rychlovky z toho, co má každý obvykle doma, ale jestli „vládneš“ i masem, udělej si řízek, nad ten stejně není:-))

radce

Zrovna baštím pórkový štrůdl …
Do listového těsta „zarolovat“ míchaná vejce na cibulce s přidaným pórkem a strčit do trouby…
MŇAM !!!

pusinka50

Rozpůlit a vydlabat rohlíky, namazat je vevnitř na jedné straně kečupem, na druhé hořčicí a vložit nožičku párku, případně i plátkový sýr, obě strany k sobě přitisknout, pevně zabalit do alobalu a dát do trouby zapéct na 200` C na cca 15 min

huxa

hemenex

ReHu

Na jakou?

  1. rychlou
  2. levnou
  3. dobrou
  4. luxusní, ale pracnou

redy

Nevím jestli dobrej ale máme čočku s uzeným,jestli si myslel recept tak hledej, nebo počke,j někdo ti poradí. :)

hanny 2

Napiš co máš v lednici za potraviny!