Retko

Poradte nejaky dobry napinavy serial.

Ted se koncim Dextra (aspon ty natocene dily), a tento serial se stal mym favoritem.

Poradte neco podobneho.

Nejlepší odpověď
Babsi

Jak jsem potkal vaši matku, Hrdinové, Hvězdná brána, Big bang teory, v denšní době jsou toho mraky… podle toho jséstli máš rád sitcom nebo scify nebo třeba něco raálnýho. Sleduj to třeba online tam je toho fůra…
Nebo vsaď na starou trapnou Růžovku… :D

Další odpovědi
anonym

Je jeden,ale je to nápor na nervy.Major Zeman.
Není špatné si před sledováním aplikovat Meprobamat.

Terryle

Cha, Dextera jsem chtěla doporučit, no tak nic :o) Zrovna čekám na nový titulky, taky pěkně napínavý.
Nic podobnýho mě nenapadá. Já extrémně milovala Ztracený, ale to je dost jinej styl a spoustě lidí to hlavně později nesedlo.
Nebo Dr. House – to je jistota a nic se tím nezkazí. Ale druhej Dexter fakt není :)
Doplňuji:
Nebo si sjet Dextera znova od začátku a pěkně vychutnat – místy to je hotovej uměleckej požitek =o) a já to časem určitě udělám, vzhledem k tomu, v jaký rychlosti jsem sjela 2.-4. sérii… už mi splývaj.

Michal Kole

24 hodin

panenka

Já mám ráda Kobru 11

irij

Opakuje se to opravdu jako seriál.Po výplatě – vyjdu či nevyjdu? A bývá to i napínavé.

Pavluška

Dobrý je seriál „Haven“ na motivy knihy Stephena Kinga, také „Flash Forward“ (trochu sci-fi, napínavý extra) nebo nové „V“(netradiční sci-fi)…taky mám shlédnuté všechny známé seriály, tak uvádím ty méně známé, které ale podle mě stojí za shlédnutí!

KdoSiOdJinud

rozhodně již zminovany Dexter 🙂