edel,

Poradte na jakou střední školu? Ráda bych šla na Hotelovku , jenže nejdou mi jazyky co s tím?

Odpovědi
SengSS

Hotelovka je fajn a s jazykama si nedělej problém , to se doučíš , u nás jsou výborné Hotelové školy …

anonym

Sežeň si na jazyky nějaké doučování a pořádně zaber. Při přijímačkách to problém nebude, ale pokud máš s jazyky potíže, tak bys měla vyzkoušet, jestli to vůbec zvládneš. Byla by to škoda, kdybys musela za rok až dva hledat jinou školu a přecházet.