dentista

Poraďte moc prosím

Ahojky, prosím vás potřebuji poradit … znám krásnou holku a neznáte nejaky "tipy a triky … " jak ji sbalit, nejak hodne rychle do pár dnů (týden) a nedávat to moc nejavo aby si ostatní nic nevšimli?
Co pro to delat, jak se chovat atd. díky

Nejlepší odpověď
quentos

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-sbalit-holku-2

rychle to většinou nejde, je to běh na dlouhou trať…

Další odpovědi
ReHu

  1. podobné otázky zde padly již několikrát
  2. nechápu, jak chceš někoho sbalit rychle a tak, aby by si toho ostatní nevšimli. To snad ani nejde.

ten který je

Ty roštáku že jí chceš někomu sbalit vid?!:-D

pondělí

nejlepší trik je,za ní zajít a naplno ji to říct a co od ní chceš a očekáváš,budeš se divit jak to funkuje,
buďto dostaneš košem a nebo jí,oboje je ale důležité jak jít v živpotě dál

kablik

…dentisto, jestli ta krasavice naštěvuje tento web, pak to máš v suchu a je tvoje…