Poraďte mi s dárečkem k Vánocům

Zdravím. Moc ráda bych rodičům koupila nějaký krásný dáreček, co by jim mohl udělat radost. K dispozici mám z kapesného asi 1500 Kč, ale nejsem si jistá, že bych to vše chtěla utratit. Do města, tedy do žádného obchodu se nedostanu, protože mě rodiče nepustí (bodejžď by, je mi 12). Můžu tedy nakupovat výhradně přes internet, takže mi prosím rovnou doporučujte konkrétní obchody, nebo zhruba tak věci.

U maminky (40) bych moc na věci z drogerie (maximálně nějaký lehoučký make-up, řasenka atd) a kýče typu svícínky moc nevsázela. Spíše nějaký takový dáreček "pro radost". Je spíš ale takový rozumnější člověk, hraje na klavír, takže né moc srandičky. Možná nějakou praktickou věc, ale to je zase těžké.

U tatínka (43) to bude bohužel ještě těžší, nemá žádné veliké záliby a jediná hudební skupina, kterou poslouchá žádné CDéčko nemá. Nesnáší dekorace, kýčíky a další podle něj nepotřebné věci. Takže nějaká praktická, nebo vtipná maličkost.

Děkuji za odpovědi a tipy :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

I ve starých a zastaralých otázkách lze najít inspiraci.
Rodičům bych pod stromeček nadělila voucher v určité hodnotě,který by uplatnili v nějaké restauraci.Určitě si rádi pochutnají v klidu sami,bez toho aby mamka lítala kolem sporáku.
Pak jako bonus bych oběma pořídila nějakou oblíbenou hudbu.Píšeš,že oblíbená kapela taťky žádné album nemá,ale jsem si jistá,že by se na netu ke stažení něco našlo.

Další odpovědi:

Stříbrný

Již se to tu mnohokrát řešilo, používejte vyhledávání. http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

Pokud rádi čtou, tak dobrou knížkou nic nezkazíš.

Diskuze k otázce

Marie Kevina

Ano, já vím, jenže všude píšou to stejné, DVD, kniha a když je už nějaký zajímavý odkaz, tak už stejně není dostupný, protože je otázka zastaralá. :(

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.