Marie Kevina

Poraďte mi s dárečkem k Vánocům

Zdravím. Moc ráda bych rodičům koupila nějaký krásný dáreček, co by jim mohl udělat radost. K dispozici mám z kapesného asi 1500 Kč, ale nejsem si jistá, že bych to vše chtěla utratit. Do města, tedy do žádného obchodu se nedostanu, protože mě rodiče nepustí (bodejžď by, je mi 12). Můžu tedy nakupovat výhradně přes internet, takže mi prosím rovnou doporučujte konkrétní obchody, nebo zhruba tak věci.

U maminky (40) bych moc na věci z drogerie (maximálně nějaký lehoučký make-up, řasenka atd) a kýče typu svícínky moc nevsázela. Spíše nějaký takový dáreček „pro radost“. Je spíš ale takový rozumnější člověk, hraje na klavír, takže né moc srandičky. Možná nějakou praktickou věc, ale to je zase těžké.

U tatínka (43) to bude bohužel ještě těžší, nemá žádné veliké záliby a jediná hudební skupina, kterou poslouchá žádné CDéčko nemá. Nesnáší dekorace, kýčíky a další podle něj nepotřebné věci. Takže nějaká praktická, nebo vtipná maličkost.

Děkuji za odpovědi a tipy :)

Nejlepší odpověď
iceT

I ve starých a zastaralých otázkách lze najít inspiraci.
Rodičům bych pod stromeček nadělila voucher v určité hodnotě,který by uplatnili v nějaké restauraci.Určitě si rádi pochutnají v klidu sami,bez toho aby mamka lítala kolem sporáku.
Pak jako bonus bych oběma pořídila nějakou oblíbenou hudbu.Píšeš,že oblíbená kapela taťky žádné album nemá,ale jsem si jistá,že by se na netu ke stažení něco našlo.

Další odpovědi
brillant

Již se to tu mnohokrát řešilo, používejte vyhledávání. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=k%20v%C3%A1noc%C5%AFm

Lamalam

Pokud rádi čtou, tak dobrou knížkou nic nezkazíš.

anonym

Pokud by tady někdo náhodou hledal inspiraci, tak já před Vánoci řešil úplně ten samý problém. Vůbec jsem nevěděl, co rodičům koupit. Nakonec mě napadlo koupit jim nějaký zážitkový dárek. Tak jsem začal projíždět různé nabídky na internetu (a že jich bylo) a asi nejvíce mě zaujala nabídka na vyhlídkový let letadlem. Konkrétně tato: http://www.pi­lotemnazkousku­.cz/vyhlidkove-lety/ Takže jsem jim nakonec koupil dárkový poukaz a oba byli velice spokojení. Můj taťka navíc nikdy v životě letadlem neletěl, takže to pro něj byl o to větší zážitek. 🙂

Marie Kevina

Ano, já vím, jenže všude píšou to stejné, DVD, kniha a když je už nějaký zajímavý odkaz, tak už stejně není dostupný, protože je otázka zastaralá. :(