Poradte mi prosim vas ako mam zrychlit cas v Sims 3, uz som skusala takmer vsetko a nic nepomaha. Dakujem

Nejlepší odpověď
Lenjička

Normálně tam na to máš ty šipečky, jako u přehrávače CD… A taky funguje když zmáčkneš číslo – 1-normální rychlost, 2-zrychlení, 3-největší zrychlení, 4-zrychlí se to pouze na aktivitu, kterou simík zrovna dělá a když přestane, zase se to zpomalí na 1, 0-pauza