Kostk@

Jakou vybrat stredni skolu…?

Bud gympl nebo umělecká …
Sla bych na 2.kolo prijimacek jelikoz jsem byla neprijata na oba dva gymply…
Jeste dneska musim zjistit skolu, – nekde v okoli Praha 5 , bydlim blizko centra Anděl
Bavi mne delat animace klidne i na pc, malířství, zvířata, fotografovaní :) asi tak
Vsude mozne hledam … Ale nic nemohu najit.

Nejlepší odpověď
annas

Sledujte stránku Školství hlavního města Prahy. Stránka je pravidelně aktualizovaná., takže je třeba ji sledovat.

http://skoly.praha-mesto.cz/87126_Pr­ijimaci-rizeni-ke-vzdelavani-ve-strednich-skolach-pro-skolni-rok-2013-2014

Přehled volných míst na uměleckých školách
Přehled volných míst na školách zřizovaných hlavním městem Prahou po 1. kole přijímacího řízení