Avatar uživatele
chachar1922

Poraďte mi prosím s pneumatikami, co mám teď na autě. Stačí na tuhle zimu?

K mé smůle, která se na mě v poslední době vrhá, jsem odrovnala na autě super přední pneumatiku Michelin (zimní) a vzhledem k časovému pressu a z finančních důvodů jsem nemohla koupit novou tu samou za 2,5 tisíce (cena bez montáže).
Koupila jsem proto „ojeté“ přední gumy značky Nokian a vzorek by měl být 6 – 6,5 mm. Doufám, že jsou na tuhle zimu dostačující?

Jinak známý mi říkal, že minimum je snad 4mm. Ale zajímá mě i zda je to celkem dobrá značka a že jsem nekoupila až tak strašný šunt.
Na příští zimu samozřejmě koupím tu samou Michelinku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 3023 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Netuším kolik najezdíš, ale pneumatiky to jistě v pohodě vydrží.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Bohužel – nemůžu odpovědět (nelze) – 4 mm je minimum, ale do ´hor´ to nestačí…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

ona je nějaká zima,zatím to vypadá tak na březen a to i na horách. včera jsem kácel v olešnici v oh. a bylo tam 6 stupńů. tudíž zimou bych to zatím moc nenazýval. A pokud napadne půl metru jsou ti k prdu i ty michelinky,pokud na to nemáš auto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Micheline, ks za 2,5 litru ? Dobře ti tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Vzorek je postačující,ale ať to nejsou protektory. Ale pokud bude zima bez sněhu,tak stačí i ty protektory.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

Nokian jsou výborné pneumatiky. Ted jde o to,na kolik můžeš důvěřovat člověku od kterého jsi je koupila..

před 3022 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chachar1922

Gecco, bod dám zítra – nejde to. A do hor bychom s tím jezdit neměli a doufám, že u nás ani letos sníh nebude :D
A jezdíme tak klasicky, návštěvy, práce, škola a prostě po městě.

před 3023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉
No jo -ale ani tak nelze říct…
😉
Mám jedno auto na MT (nepřezouvám, s tím můžu i ve vánici na Sněžku), druhé přezouvám, momentálně asi 6 mm a jezdím ´kamkoli´.
Třetí (nemoje) najezdí cca 5O kkm ročně, (2 sady na 2 roky), čtvrté (taky nemoje je trvale na zimácích, protože najezdí tak málo, že se nevyplatí je na letní přezouvat)…
😉
Tohle je děsně individuální…
😉

před 3023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chachar1922

Aha. No, tak já budu prostě doufat, že mi stačit budou :D

Díky :)

před 3023 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek