Bronzový

Poraďte mi prosím s pneumatikami, co mám teď na autě. Stačí na tuhle zimu?

K mé smůle, která se na mě v poslední době vrhá, jsem odrovnala na autě super přední pneumatiku Michelin (zimní) a vzhledem k časovému pressu a z finančních důvodů jsem nemohla koupit novou tu samou za 2,5 tisíce (cena bez montáže).
Koupila jsem proto "ojeté" přední gumy značky Nokian a vzorek by měl být 6 - 6,5 mm. Doufám, že jsou na tuhle zimu dostačující?

Jinak známý mi říkal, že minimum je snad 4mm. Ale zajímá mě i zda je to celkem dobrá značka a že jsem nekoupila až tak strašný šunt.
Na příští zimu samozřejmě koupím tu samou Michelinku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Netuším kolik najezdíš, ale pneumatiky to jistě v pohodě vydrží.

Další odpovědi:

Zlatý

Bohužel - nemůžu odpovědět (nelze) - 4 mm je minimum, ale do ´hor´ to nestačí...
;-)

Stříbrný

ona je nějaká zima,zatím to vypadá tak na březen a to i na horách. včera jsem kácel v olešnici v oh. a bylo tam 6 stupńů. tudíž zimou bych to zatím moc nenazýval. A pokud napadne půl metru jsou ti k prdu i ty michelinky,pokud na to nemáš auto.

Zlatý

Micheline, ks za 2,5 litru ? Dobře ti tak.

Pokročilý

Vzorek je postačující,ale ať to nejsou protektory. Ale pokud bude zima bez sněhu,tak stačí i ty protektory.

Diskuze k otázce

Zlatý

mojitek

Nokian jsou výborné pneumatiky. Ted jde o to,na kolik můžeš důvěřovat člověku od kterého jsi je koupila..

Bronzový

chachar1922

Gecco, bod dám zítra - nejde to. A do hor bychom s tím jezdit neměli a doufám, že u nás ani letos sníh nebude :D
A jezdíme tak klasicky, návštěvy, práce, škola a prostě po městě.

Zlatý

gecco

;-)
No jo -ale ani tak nelze říct...
;-)
Mám jedno auto na MT (nepřezouvám, s tím můžu i ve vánici na Sněžku), druhé přezouvám, momentálně asi 6 mm a jezdím ´kamkoli´.
Třetí (nemoje) najezdí cca 5O kkm ročně, (2 sady na 2 roky), čtvrté (taky nemoje je trvale na zimácích, protože najezdí tak málo, že se nevyplatí je na letní přezouvat)...
;-)
Tohle je děsně individuální...
;-)

Bronzový

chachar1922

Aha. No, tak já budu prostě doufat, že mi stačit budou :D

Díky :)

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.