zdendík

Poraďte mi prosím nějaký nealko pití. Díky moc

neakí nealko pití díky

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nejlepší je voda z vodovodu.

Další odpovědi
panenka

jojo obyč voda tu já taky piji

anonym

tak, stačí jít jen do kteréhokoliv obchodu ;D
dle toho, na co ho potřebujete, jinak se tu půže vyjmenovat 100 věcí a pořád další

DDarent

Sprite ZERO

anonym

Jestli máš na mysli nápoje na nějakou slavnostnější příležitost,tak jsou nějaké v odkazu.Já mám ráda nealko mojito.Limetku nakrájej na čtvrtky,dej si přírodní cukr(hnědý)podle chutě,mátu,rozdrť to s ledem a dolej minerálkou.

Zdroj: http://www.info-koktejl.cz/za­bava/recepty/kok­tejly-nejoblibenejsi-nealkoholicke-michane-napoje/