Katie

Poradte mi prosím nejaky dobry upravovac fotek kde se da človek i dolicit atd.. a je to ke stazeni zdarma

Nejlepší odpověď
beer

Je jich víc, doporučuji alespoň vyzkoušet GIMP, XnView nebo PhotoFiltre. Najdeš to třeba na stahuj.cz.
Jsou ale i online grafické editory, zkušenosti však nemám a nejsou většinou česky.

Další odpovědi
Hlada

Portrait Professional

anonym

Picasa 3

http://www.so­sej.cz/Picasa­.html

Sůwa

Jednu odpověď mi to spolklo, zkusím znovu. Jestli „dolicit“ znamená dolíčit, tak to jsem celkem úspěšně vyzkoušela ve PhotoFiltre, jen ta dotyčná vypadala tak jinak, že jsem jí to nakonec neukázala 🙂. Obrázek se musí pootáčením kolečka zvětšit na maximum a pak se dají barvy měnit po jednotlivých pixelech, někde zas pomůže rozmazávátko. Podobně by se dalo pracovat s programem GIMP, oba jsou free a v češtině.
Doplňuji:
Pro Hlada: Portrait Professional by byl ideální, ale je to jen verze trial a cenu nemohu nikde najít. Taky mám na něj zálusk. Jestli cenu znáš, napiš mi prosím vzkaz, nebo doplň odpověď. Dík.