Majda99

Pořaďte mi prosím nějaký dobrý seriál?

Nejlepší odpověď
setapouch

http://www.csfd­.cz/zebricky/nej­lepsi-serialy/
http://www.csfd­.cz/zebricky/ne­joblibenejsi-serialy/

Bez upřesnění věku, zájmů, preferencí… těžko poradit.

Další odpovědi
anonym

Kalimero, pohádky ovčí babičky, kamarádi…

RadaBrysova

přátelé, krok za krokem, plastická chirurgie sro, zoufale manželky, čarodějky, velkolepe století, věřte nevěřte, zlatá 70, ztraceni, susedia(moje oblibené) chuva k pohledání, hrdinové…
Doplňuji:
upíří deníky

iceT

Grimm,Na pomezí záhad,Vlčí mládě,Na lodi,Lovci pokladů,Ostrov smrti,Painkiller Jane,Sherlock,Ta­jemná Calenda,Kurýr,Ta­jemství kruhu,Jak vycvičit draky …

štamgast

Jistě, pane ministře; Jistě, pane premiére; Okresní přebor, Comeback, Hospoda, Chalupáři, Ajťáci, Black books, Ženatý se závazky, Vyprávěj…

Katy81

záleží, aký žáner obľubuješ – z mojich naj vyberám: Červený trpaslík, Priatelia, Verte neverte, Chuva k pohledání, Ženatý se závazky, Teória veľkého tresku, Simpsonovci, … 🙂