Evanescence

Poradte mi prosím

Mám zalehle ucho,a jsem po zapalu plic.Z ucha mi tece hnis a na usnim mi napsali uz 2 antibiotika ktere mi nezabiraji.nevite nekdo co stim mam udelat?

Nejlepší odpověď
beer

Znovu navštívit lékaře, případně se nechat vyšetřit na ušním a podat veškeré informace.

Další odpovědi
anonym

no ano, jdi tam prostě znova, nevím, jestli jsi plnoletá, jdi s rodiči, jsou to tvoje uši, tak pozor na to, budete muset přitvrdit.

Pájo

To je podivné, to s těmi antibiotiky. Berete je vůbec.. a tak, jak máte? Co Vám předepsali, může se zeptat?