COVERENDER

PORAĎTE MI PROSIM

PROTOZE MI NEJDE DOPLNIT MOJE OTAZKA TAK TO PISU TAKHLE-DVA KLUCI JSTE MI UZ ODPOVEDELI JENZE TOHLE MI MOC NEPOMŮŽE… LEVNÝ PODNÁJEM BY BYL SICE FAJN,ALE KDYZ TI NA TO NEZBUDOU Z VÝPLATY PENIZE TAK TO JAKSI NEJDE,KDYZ JSEM SI IDIOT MLADY VZAL ÚVĚRY KDY SPLÁCIM 9 A VYPLATU MAM 12.TO TI MOC NEVYJDE…A ARMÁDA SPÁSY MOZNA,TO ZJISTIM KDE TO BLÍZKO JE,ALE TA VDOVA?JA MAM 22…21. LEDNA 23,TO ASI NE:-)

Nejlepší odpověď
panenka

tak to zkus ještě s rodiči urovnat třeba se ti to ještě podaří.každý rodič i když jsou někde nějaké nesrovnalosti je rád že má syna nebo dceru

Další odpovědi
Michal

Ty chceš odejít z domova a bydlet u někoho v podnájmu.Těž­ká,ale řešitelná situace.Napřed bych se pokusil domluvit s rodiči.Navíc úvěry svazují ruce.Mám v Praze volný pokoj.Dostupnost metra C 5minut.-Ládví.Chcešli se domluvit nebo si o celé situaci promluvit volej776 557 232

fortin

Asi by bylo vrhnout se do práce. Někam do větší firmy která má zajištěno ubytování. A dají se vydělat nějaké peníze se kterými se dá přežít i splácet pohledávky. Svět je velký. K rodičům se pak časem můžeš vrátit jako někdo jiný. Mysli na sebe a na budoucnost.

Zdroj: http://www.job-tip.cz/charlie/istp-aip/act/form_1000­.act

bond73

Coverendre,uz jsem vam odpovidal na tu Situaci,kdy vam rodice dali ultimatum, do konce unora a ze i vase pritelkyne, vas opusti , nejak nyni nevim, co vlastne chce te resit prvne, sebe ci vztah,promin te ,ale ted citim,ze jste to jen vy sam.Dobre, vzal jste si mnoho uveru, splacite 9.tisic mesicne,ja doporucuji navstivit Raiffeisen bank ci G.E.Money bank a pozadat, o konsolidaci vasich uveru,oni za vas vsechny vase uvery uhradi, poskytnutim jednoho uveru a budete splacet jen jeden uver a to, mozna jen v polovicni vysi,jakou splacite dnes.Pak by vam zbyly ,fin. reservy na to,aby jste si mohl najit opravdu levny podnajem a zit sam.Dale by zde byla jeste ta varianta,ze by jste si o tomto promluvil jeste jednou s vasimi rodici,a jak vam radi vyse kolegyne,treba se i pokorit,omluvit , slibit a napravit vse, co predchazelo tomuto ultimatu – toto uz necham na vas.Domnivam se a i vy sam to vlastne pisete,ze jste hodne mlady,mysli te si, ze zvladne te zit sam,toto je uz velka frajerina,od tohoto se vlstne urcuje ,kdy jste dospely,kdyz zacnete zit sam,jste na to pripraveny,zvazte vse jeste jednou, protoze,rodice jsou porad rodice, ti vas nikdy nezklamou a budou vzdy pri vas,samozrejme, pokud se k nim nechovate dobre,nemuzete cekat,ze budou dobri i oni.Sahnete si nejdrive hluboko do sve duse a pak vec reste,jak jsem vam jiz zminoval, navstivte one banky, radi vam s konsolidaci uveru pomuzou ,budete mit pouze jeden uver a tim se uhradi ,ty vsechny co mate nyni a budete mit pouze jednu splatku a to v polovicni vysi, oproti te nynejsi. Hlavu vzhuru,vse ma sve reseni a tim resenim neni sbevrazda,to delaj zbabelci a vy preci zbabelec nejste ,ze ne.Jeste jednou vam, preji hodne stesti.