masakrmen

Poraďte mi netbook prosím…

Rád bych si pořídil netbook, hledal jsem docela dost ale zeptám se i tady: existuje na nějakém internetovém obchodě netbook pod 4000 Kč?? Vím, jsem velmi náročný ale i tak se ptám jestli něco neznáte…

Nejlepší odpověď
MacChill

DDarent: Tak to není, krabicové verze operačních systémů jsou obecně hodnotnější než ty které jsou instalovány rovnou v noteboocích… Nelze to takto přepočítávat

A teď k otázce: Jde o to na co chcete netbok používat, ale na nějakou práci surfování klidně stačí ty nejlevnější, ale pod 4000 se pude těžko.....

Další odpovědi
jendahun

Pod 4000kč asi ještě nic není,ale mrkněte tady:
http://www.al­za.cz/mini-notebooky/asus/18850184-v1284.htm?kam­pan=adw1_mini­notebooky_mini­noteboky-asus&gclid=CI­344YH61qkCFZYS3wod­GBCVLw
Mám Asus eee 1000H už tři roky,kupoval jsem ho ještě když stál 11tisíc.Jsem spokojený,mám tam XP,dokoupil jsem externí DVD a přidal paměť 1GB.Stačí mi to.Skladné a rychlé.

Ponytail

Našla jsem nějaký netbook za 3284 Kč, ale má malý displej, pouze 7 palců a Win XP.

Zdroj: http://www.itlev­ne.cz/zbozi/mi­ni-notebook-asus-eee-7-ucm353-ram-512mb-4gb-ssd-webcam-wifi-windows-xp-home/detail.as­px?p=z:221490

DDarent

Když notebook stojí 4000, tak je zadarmo, protože předpokládam, že tam asi Xp chtít nebudete a windows 7 stojí 4200Kč...... Nechápu jak někdo může koupit něco takovýo, to ty z těch peněz můžete rovnou udělat vystřihovánky..... Radši kupte kvalitu a ne něco, co se vám bude rozjíždět 30 minut, a když v tom pustíte WMP, bude zaneprázdněnej procesor!!!

Prostě si vemte když notebook stojí 5000 a je s WIN 7 http://www.al­za.cz/asus-eee-pc-1001pxd-cerny-d240277.htm tak ten notebook ve skutečnosti stojí 800Kč!!!!