Pecudka

Poraďte mi někdo nějaký orginální a pěkný dárek k 65.narozeninám pro mého bratrance. Děkuji

Nejlepší odpověď
Elk

Když jsi nenapsala jaké má zájmy atd
Možná by se mu jako dárek pro seniory líbil let balónem, seskok padákem, nebo bych mu předplatil pár thajských masáží(nemyslím erotické!)…možností je mnoho, snad se ještě někdo s pěkným nápadem přidá.

Další odpovědi
dědapetr

Třeba z tohoto něco vybrat:http://www.sklo-darky.cz/

led

Môžte si vybrať – škoda, že okrem veku, rodinného vzťahu a pohlavia nemáme iné podklady.
http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=dar%C4%8De­ky+pre+mu%C5%BE­ov

hanulka11

Nevím co má rád, ale my jsme koupili dědovi k 90. narozeninám vyhlídkový let letadlem nad rodným místem a nad bydlištěm ,byl z toho unešenej a stále na to vzpomíná.

arygnoc

jejda, toho je.

třeba gogo tanečnici, pilotování větroně, let na ISS, potápění v karibiku, krabičku dobrého anglického čaje, kokainový trip, výlet na Praděd – vše záleží na zálibách obdarovaného a vašich možnostech.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.