DDarent

Poraďte mi nějakou stránku s filmama zadarmo a česky. Kinotip už jsem snad zkoukl celej …

Doplňuji:
Sledová filmů z internetu je ilegální pouze v případě že na film se podívám jenom já. (postih padne na toho co to tam dal). Vy my sice poskytnete informace ale pouze o stránce a neposkytnete my přímo film.

Nejlepší odpověď
fortin

gůgluj

intitle:index.of +‚parent directory‘ +(avi|wmv|xvid|mp4) -htm -html -php -asp

Další odpovědi
MacChill

Uvědom si že sledování filmů na internetu je ilegální a i když to třeba někdo dělá , nechápu proč o tom mluví na internetu

chudst

Na ruznych warez forech ci torentech. Primy odkaz davat nebudu; googli a pouzij klicova slova, ktera jsem ti tu napsal.