EVIL

Poradte mi které tabůety budou nejlepší ale max 200kč co tam je

Poradte mi které tabůety budou nejlepší ale max 200kč co tam je díky moc pouze odtud ale a prosím nerikejte ze se mam na prasky atd vys*at a ze mam radsi cvicit ale chcu si to kupit dik http://www.drmax-lekarna.cz/diety-a-pripravky-pro-stihlou-linii/

Odpovědi
hanulka11

jen prášky nic nevyřeší… je potřeba dělat to co nechceš.

anonym

když už bych musela takové léky tak bych zkusila ty bio vlákniny

BEAES

Pokud chcete díky nim hubnout, tak fungují jedině ty na předpis od lékaře.

ReHu

Kterékoliv.
Nefungují, je to vyhazování peněz.
Jediné, co má trochu efekt, ale také za určitých podmínek, je CLA.