Q

Poraďte mi jaký koupit vysavač

Jsem alergik, mám dům o velké ploše, většina povrchu dlažba nebo plovoučka. Ženské doma dlouhovlasé, občas pes, takže na zemi se najde i chlup či vlas. Likviduji vysavače ve velkém, nic solidně nefunguje, měli jsme Zelmera, Electrolux, Solac, prostě všechno buď nesaje nebo se po chvíli ucpe, nebo je jinak nepoužitelné.
Doplňuji:
Nestojím o krysy ani jiné podobné havěti, kterých je hromady z centrálních vysavačů – znám to u lidí co to mají, plísně v trubkách – třeba od kousku nivy co vysajete – u centrálu je hygiena úplně v… proto už ani dneska je architekti nedávají do projektů nových domů!

Nejlepší odpověď
georgia

Vytírat a vytírat denně.Bez chemie

Další odpovědi
hem

Vysavače James Dyson se chlubí tím, že jsou vhodné i pro alergiky – mají to dokonce i v názvu modelů.

Zdroj: http://podlahovy-vysavac.skladem­.eu/james-dyson/

pimpinella

Taky myslím, že hlavně vytírat. Použít kvalitní hadr z mikrovlákna. Možná bych i v tomto případě zkusila parní čistič

EDLIB

Myslím , že tento problem by Vam vyřešil jedine vysavač centralniho vysavaní ,ktery je umístěn ve sklepě a muže byt vyveden i přez zed ven.

jarm

Máme v domě centrální vysavač, ale pořizovací cena je celkem vysoká a musí být rozvody ve stěnách. Známá si koupila parní čistič místo vysavačů. Já viděla jak tento přístroj pracuje a volila bych jej.
Výhoda centrální vysavače je to, že vysaje i kamínky a třeba kousky omítky a neucpe se.

Vercule

Ahoj všem, na okay nakupuju docela často a jako vždycky spokojenost :) Nikdy jsem neměla žádný problém :)

Kajolka

Ahojky, mám to stejně. Vánoce jsem už částečně pořašila a ještě se tam určitě vrátím :)

kilian44

Zkus kouknout třeba na www.okay.cz, tam kupuji domů snad všechno

Kajolka

Mám to taky tak :D Hlavně, jak říkám.. vánoce řeším snad jen tam :D

walerianecek

Jo, to můžu souhlasit. Tento shop je sázka na jistotku :)

kilian44

teď jsem tam opět nakupoval, tentokrát vysavač a už je na cestě ke mně domů

Sabulak

Já jsem si koupil tento vysavač https://www.o­kay.cz/robotic­ky-vysavac-samsung-vr10m701cuw-2/. Manželka je nadšená :) Měli ho tady za dobrou cenu, skladem a docela rychle jsme ho měli doma. Doporučuju.

Alenacap45

Ten je super, taky ho máme doma z Okay. Moc doporučuju je skvělý 🙂

kilian44

jo, i my jsme kupovali v okay a super.

Cizecek.M

Co jsem na okay nakupovala, tak vždycky spokojenost. Po obdržení potvrzení o platbě jsem doma měla zásilku tak do tří dnů. Fakt spokojenost.

kilian44

nutno ještě dodat, že nákup byl opravdu bez problému, jak dodání tak komunikace atd.

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

idev

pred dvema lety jsme koupili vysavac Lux funguje i jako cisticka vzduch a dnes uz muj syn zadne leky nepotrebuje a to mame koberce uz v kazde mistnosti nevim jestli to jeste dela ale dam vam cislo na pana ktery vam to zdarma predvede a poskytne vice info Pan Musil 776 059 602