Avatar uživatele
Q

Poraďte mi jaký koupit vysavač

Jsem alergik, mám dům o velké ploše, většina povrchu dlažba nebo plovoučka. Ženské doma dlouhovlasé, občas pes, takže na zemi se najde i chlup či vlas. Likviduji vysavače ve velkém, nic solidně nefunguje, měli jsme Zelmera, Electrolux, Solac, prostě všechno buď nesaje nebo se po chvíli ucpe, nebo je jinak nepoužitelné.
Doplňuji:
Nestojím o krysy ani jiné podobné havěti, kterých je hromady z centrálních vysavačů – znám to u lidí co to mají, plísně v trubkách – třeba od kousku nivy co vysajete – u centrálu je hygiena úplně v… proto už ani dneska je architekti nedávají do projektů nových domů!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Q

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 5194 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
georgia

Vytírat a vytírat denně.Bez chemie

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hem

Vysavače James Dyson se chlubí tím, že jsou vhodné i pro alergiky – mají to dokonce i v názvu modelů.

Zdroj: http://podlahovy-vysavac.skladem­.eu/james-dyson/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pimpinella

Taky myslím, že hlavně vytírat. Použít kvalitní hadr z mikrovlákna. Možná bych i v tomto případě zkusila parní čistič

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EDLIB

Myslím , že tento problem by Vam vyřešil jedine vysavač centralniho vysavaní ,ktery je umístěn ve sklepě a muže byt vyveden i přez zed ven.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jarm

Máme v domě centrální vysavač, ale pořizovací cena je celkem vysoká a musí být rozvody ve stěnách. Známá si koupila parní čistič místo vysavačů. Já viděla jak tento přístroj pracuje a volila bych jej.
Výhoda centrální vysavače je to, že vysaje i kamínky a třeba kousky omítky a neucpe se.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Ahoj všem, na okay nakupuju docela často a jako vždycky spokojenost :) Nikdy jsem neměla žádný problém :)

Avatar uživatele
Kajolka

Ahojky, mám to stejně. Vánoce jsem už částečně pořašila a ještě se tam určitě vrátím :)

Avatar uživatele
kilian44

Zkus kouknout třeba na www.okay.cz, tam kupuji domů snad všechno

Avatar uživatele
Kajolka

Mám to taky tak :D Hlavně, jak říkám.. vánoce řeším snad jen tam :D

Avatar uživatele
walerianecek

Jo, to můžu souhlasit. Tento shop je sázka na jistotku :)

Avatar uživatele
kilian44

teď jsem tam opět nakupoval, tentokrát vysavač a už je na cestě ke mně domů

Avatar uživatele
Sabulak

Já jsem si koupil tento vysavač https://www.o­kay.cz/robotic­ky-vysavac-samsung-vr10m701cuw-2/. Manželka je nadšená :) Měli ho tady za dobrou cenu, skladem a docela rychle jsme ho měli doma. Doporučuju.

Avatar uživatele
Alenacap45

Ten je super, taky ho máme doma z Okay. Moc doporučuju je skvělý 🙂

Avatar uživatele
kilian44

jo, i my jsme kupovali v okay a super.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Co jsem na okay nakupovala, tak vždycky spokojenost. Po obdržení potvrzení o platbě jsem doma měla zásilku tak do tří dnů. Fakt spokojenost.

Avatar uživatele
kilian44

nutno ještě dodat, že nákup byl opravdu bez problému, jak dodání tak komunikace atd.

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2210 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
idev

pred dvema lety jsme koupili vysavac Lux funguje i jako cisticka vzduch a dnes uz muj syn zadne leky nepotrebuje a to mame koberce uz v kazde mistnosti nevim jestli to jeste dela ale dam vam cislo na pana ktery vam to zdarma predvede a poskytne vice info Pan Musil 776 059 602

před 4943 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek