Peter Kus

Poraďte mi, jak zabránit, aby se mi nepotila střešní okna?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Větrat.

Další odpovědi
ptáč

Zavírat dveře, aby nahoru nešel vlhký vzduch od kuchyně.

cukrar

To musíte nejdříve sdělit spoustu informací.
Jaká je povrchová teplota okna, jaká je vlhkost v místnosti, pokud uděláte podtlak, třeba výkoným vysavačem, ventilátorem, zkontrolujte vonnou tyčinkou těsnost okna a rámu.
Pak lze dávat rady, nebo psát obecné znalosti od jiných..

Suk

Je důležité, aby bylo správně uděláno ostění kolem střešního okna. V opačném případě není umožněno správné proudění vzduchu a okna se „potí“. Náčrt provedeného ostění okolo střešního okna je na tomto odkazu: http://www.to­so.cz/pred-zakoupenim-a12
Ještě jsem našel u jiné značky oken na Slovensku, kde radí podobně: import-tomecek.eu