Avatar uživatele
Džanička

Poraďte mi!!!

Dnes mi umřel můj milovaný psí kamarád,udělali jsme mu hrobeček na zahradě,ale má to jeden háček.Jsme v pronájmu a jestli se nám někdy podaří mít svůj vlastní dům,chtěli by jsme si ho vzít sebou.Nedokážeme ho tady nechat,to by si nezasloužil.Kdo toto někdy zažil,pochopí nás.Můžete mi prosím někdo poradit jak ho potom ze země vyndat,je zabalený v potahu.Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Není úplně zabalený,spíš přikrytý.Potah má pod sebou i na sobě.Je hodně těžké o tom tady takhle psát,ale v žádném případě ho tady nenechám.Díky všem,kteří se mi snaží poradit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Čivava před 5248 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Haníí

No,to záleží taky na tom,jak dlouho pejsek pod zemí bude!!Když se budete stěhovat tak za 4 roky,už bych ho nevykopávala,po­něvadž už bude smrdět,a co je horší,rozkládat se:( Takže to raději ještě zvaž…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

pokud ho máš zabaleného potahu a víš kde je jako že by jsi měla tak si ho pak vykopej ten potah vem vytáhni a dej jinám i má známá to tak udělala

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
maryann

pejska je mi lito..drz te se…a casem si udelej te radost treba nejakym stenatkem..mys­lim,ze ve vyzvednuti pejska bude hrat velikou roli hlavne cas..asi bych ho spise ulozila do neceho co se tak rychle nerozpadne jako jen hadrovy potah..do neceho odolnejsiho..co dele vydrzi..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lady-lejdynka

Ahoj nám zemřely dva psi.Já bych ho vykopala a přeložila do toho nového bytu tam kde by měl svůj nový hrobeček.Nebo ti radím dobře kup si nového pejska a nebude ti tak smutno.Radím dobře jak nám zemřely ti dva pejsci nemáme od té doby žádného a jeto hrozné když si nato zpomeneš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čivava

Mě zatím můj pes neumřel ale kdybych byla na vašem místě vykopala bych ho, dala do přepravky pro psi a pak bych ho odvezla na noví pozemek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elizabet

No po delší době se jeho tělo začne rozkládat takže to chce co nejdřív jedině ho vykopat a v pytli ho opatrně převézt a opět zakopat a nechat.Víc bohužel neporadím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek