leachim

poradte kde to mam stahnou prosim

znate hru byttlefield2??hra­jeteji??? pokud jo tak mi prosim ukazte odkaz kde tu hru muzu stahnout(plna verze) dekuji.

Odpovědi
anonym

Battlefield 2 na rozdíl od svých starších sourozenců, opouští svazující historické reálie a zavádí nás na současná bojiště, stylem připomínající Blízký východ. Švédští scénáristé si po vzoru Toma Clancyho tentokrát vzali na paškál fiktivní konflikt tří znesvářených stran; USA, Číny a Středovýchodní koalice (Middle East Coallition, neboli MEC), z nichž poslední jmenovaná supluje libovolnou arabskou zemi.
Stejně jako v Battlefield Vietnam má každá z frakcí naprosto odlišné vybavení. Ať už to jsou ruské tanky na čínské straně nebo pušky AK-47 v rukou Středovýchodní koalice, všichni jsou nějak výjimeční. Autoři odmítají rovnici MEC = islamističtí extremisté a v zájmu politické korektnosti hry se ve hře neobjevují ani sebevražední atentátníci a nic, co by se mohlo dotýkat současné citlivé situace ve světě.

Battlefield 2 Complete Collection – Původní hra včetně všech 3 datadisků – Special Forces, Armored Fury a Euro Force, které vám …
439 Kč vč. DPH / 366 Kč bez DPH

Zdroj: http://battlefield-2.cz/