postcd

Poraďte kde najdu seznam profesí, po kterých je v česku nejvíce poptávka?

tedy na jakých pozicích jsou volná místa a nemá je kdo zaplnit, které profese, zajímal by mě spíše odkaz na seznam, než že mi každý řekne jednu pozici u které se domnívá že je nedostatek kvalifikovaných lidí, ale i to by bylo užitečné. děkuji

Odpovědi
lota

Já jsem našla celkem zajímavý článek o nejlépe placených pozicích. Je to sice v Americe, ale možná by se tam nějaká inspirace dala najít, např. čistič bazénů, obsluha výtahu, … 🙂 http://magazin­.aktualne.cz/ku­riozity/netra­dicni-zamestnani/r~509e­a062288c11e4a8700025900f­ea04/

lexx

lékař, veterinář, informatik, strojní ing.konstruktér, možná pedagog…ani jeden není (dlouhodobě) nezaměstnaný

Luxx

v současné době je obrovský nedostatek řidičů.. jak autobusů, tak kamionů
ale že by dopravci díky tomuto nedostatku nabízeli lepší výplatu? to vůbec…