Broukk

Poradíte, kam jít na první rande? Je lepší bar, klub, restaurace, nebo jen taková procházka?

Díky =)

Odpovědi
DIH

Když na to bude počasí tak určitě procházka, při nepřejícím počasí spíš ta restaurace a nebo čajovna…

Lamalam

Na procházce budete mít větší klid, bar nebo hospodu si nech na horší počasí. Když jsem byla svobodná, zvali mě kluci do kina nebo na hokej..

marci1

První rande bych viděla jako procházku, další třeba restaurace.

Awe

Dívej se na to úsporně…Vem jí někam na procházku to je zadarmo.Věř mi, když jdeš s každou na „kávu“ tak se pěkně prohneš

Reezo

nebo můžeš dát vybrat potencionální přítelkyni, co by chtěla podniknout. Pokud řekne nevím, tak bych to rozhodl sám co se bude dít. Záleží také, co má ráda slečna.

Katusa

Nejspíš na procházku, ale s definitivním rozhodnutím bych počkala až podle toho, v čem slečna dorazí – pokud přijde v lehounkém světříku a vysokánských podpatcích, netahala bych ji po procházkách po parku, ale raději zvolila nějakou klidnější „normální“ hospůdku. I na procházku si ale raději vezmi peníze, kdy bude zima a bude ti s ní příjemně, můžete se operativně přesunout někam na čaj nebo svařáček. Hodně štěstí

Broukk

A nemáš nějaký fajn tip na Prahu? Vím, Petřín, ale to je takové profláklé..:)