Raddess

Poraďte jakou kvalitní běžeckou obuv pořidit

Poradíte nějaké kvalitní značky obuvi na běhání? děkuji

Nejlepší odpověď
Hakunamatata

Čím lehčí a vetratelnejsi, tím lépe. Mohu doporučit Nike.

Další odpovědi
ponovotny

potřebujete vědět kde budete běhat a obrátit se na prodejce zavedených značek

lota

Většina značek má běžeckou obuv pro různé terény. Já můžu doporučit New Balance nebo Mizuno. Nejsou tak reklamované jako jiné značky, o to kvalitnější.

mosoj

Záleží také kolik toho naběháš. Výběr je dnes víc než dobrý. Hlavně koukej na tlumení dopadu ( tedy tlumicí vlastnosti podrážky) a na to, aby byly pohodlné a nikde netlačily.
Doplňuji:
Pokud běháš po asfaltu je to tlumení prioritou č. 1 !!!!

zjentek

tak třeba něco z univerzálních:
http://www.be­zeckysvet.cz/be­zecke-boty/testovani-univerzalnich-salomon-xr-crossmax-neutral/82

ivana525

New Balance, Mizuno nebo Asics. Dál vybírat podle toho, zda plánujete běhat po silnici nebo v terénu a taky zohlednit došlap – supinaci, pronaci. Na internetu najdete návody, jak si to změřit. Já mám dobré zkušenosti s nákupem na http://www.cvrcek­sport.cz/bezec­ke-boty/c-1123/. U každé boty je popis, fotky.. takže si v pohodě vyberete. Navíc myslím, že v e-shopu koupíte i za lepší cenu než v kamenném obchodě.