gepik

Poraďte, jak zakázat zobrazování „plavacích“ otázek aspoň v mém počitači?

Už je mi trapné je jenom číst.

Nejlepší odpověď
Drap

Snadno nijak nelze. Podívej se na to z druhé strany. Každý jsme nějaký a upřednostňujeme svým způsobem jistý druh otázek. A když se podíváš nezaujatě na plavací otázky, tak jsou svým způsobem zábavné. Alespoň pro mne

Další odpovědi
Michal Kole

Neklikat na ně 🙂

Nebo si naprogramovat rozšíření prohlížeče, který rozprsuje – rozebere stránku na dané klíčové slov „odfiltruje“.

briketka10

nás ty otázky baví číst a když tebe ne, tak je nečti..
proto jsou v zábavě a my se chceme bavit a ne nudit :DD