jarzal

Poradte , jak složit rozpadlý SUD.?

Suchem se rozsypal dřevěný „trečap 100 litrů“.Mám všechny díly a obruče. Pouze nevím, jak postupovat při skládání? Mám jenom dvě ruce.

Odpovědi
marci1

Jestli Ti to pomůže, ve zdroji na videu je přibližný postup. 🙂

Zdroj: http://www.mo­jevideo.sk/vi­deo/1d961/vyro­ba_dreveneho_su­da.html

gecco

Nechci být ´špatným prorokem´, ale budeš ke složení toho sudu potřebovat i řemeslnou zručnost – a (ná)stroje.
Zkus někde v okolí oslovit šikovného truhláře – hračičku…
😉