hanulka11

Poraďte ,jak si změnit ikonu na profilu, chci si vložit svůj avatar, nemohu ma to přijít,děkuji.

Doplňuji:
Tak nic nebude,žádná změna- já na FB nejsem a nebudu. Tak tu bude stará známá hanulka11,všem děkuji za snahu pomoci.

Nejlepší odpověď
kropitko

Na FB si dáte obrázek, portrét který chcete a propojíte FB s Odpověďmi a je to,,,pak jen stačí změnit zde v mém profilu(ve vašem 😁) avatar,,,,

Další odpovědi
annas

Pokud nechcete přes FB, tak na Odpovědích kliknout na Upravit profil.

Vedle současného avataru je napsané je Vybrat jiný. Pak kliknout na Uložit.

Doplňuji:
Špatně jsem četla. Kropítko má pravdu. Omlouvám se.

flodur

Přesně tak jak píše Kropítko.Jinak to nejde.Je potřeba být registrován na Facebooku.
Doplňuji:
Ale hanulko vždyť jsi tady pěkná!!

irij

Jinak, než z facebooku to nepůjde.

alexandra

Tak si můžete založit Facebook,pod nějakým falešným jménem,jenom kvůli té fotce,a nic tam nemusíte dávat,ani tam chodit a budete tu mít jenom fotku,kterou můžete měnit i na nějaký obrázek.

hanulka11

Díky flodure-mohla jsem být zajímavější.