spanysek

Poraďte jak koupit věc z eshopu

Zdravím, chtěla bych si koupit jednu věc z eshopu svetluska: http://svetlus­ka.cz/ ale vůbec si nevím rady…v eshopech se vůbec nevyznám, děkuji

Nejlepší odpověď
Deli

Popravdě nevím, kde tam máš problém. Klikáš tam, kam chceš – tedy eshop-světluška, pak si v levém sloupečku vybereš kategorii zboží, kterou chceš, vidíš-li už detail toho, co chceš, klikneš na oranžovou ikonku nákupního košíku s šipkou. Máš-li vše, co chceš, klikneš na zobrazit košík. Ještě se můžeš vrátit k nakupování pomocí „pokračovat v nákupu“ nebo vše vysypat z košíku. Jinak vybereš způsob dopravy, platbu dobírkou, vyplníš údaje o odběrateli – tvé jméno, adresa atd. a dole klikneš na „udělit souhlas a dokončit objednávku“. Přijde Ti potvrzovací mail a za pár dnů na dobírku zboží.

Další odpovědi
sdesigner

Deli odpovedala vycerpavajuco…snad uz len dodat ze preveruj si obchody na googlu.hladaj recenzie…never akoz recenziam spokojnych zakaznkov na stranke obchodu…ak kupujes nezvycajny tovar vyhladaj si recenzie aj na ten produkt…tu je na mieste vzdy opatrnost…a nie len v tom zmyslu ze ta oberu o peniaze..niektore e obchody maju problem tovar riedne zabalit, dalsie maju problem z reklamaciami atd…takze sa neuponahlaj