Neonka

Poraďte internetový obchod, který máte vyzkoušený, kde nakupujete pro rodinu dárky.

Nejlepší odpověď
Mili @

http://www.fir­my.cz/Obchody-a-obchudky/Nakupovani-na-internetu
Tady, Neonko, najdete asi vše…
😁

Další odpovědi
kazisvět

nakupuji ve více obchodech, ale nejklidnější jsem u obchodů, které jsou ověřené zákazníky na Heureka.cz. Dárkové obchody ověřené zákazníky na Heurece naleznete ve zdroji.

Zdroj: obchody.heure­ka.cz/zazitky-ubytovani/

mojitek

www.kasa.cz
www.mall.cz
www.korunka.cz

annas

Mili, zasmála jsem se. Podívala jste se na profil, nikoliv na jméno.

hanulka11

To máte Mili vyzkoušené ty obchody ?