Vlcak666

Poradte film kde padouši planuji zlocin

Sorry asi sem se nevyjadril dost jasne :). Hlavni hrdinove jsou prave padousi, kteri tohle vsechno planuji takovy serial daval kdysi na prima cool ale uz nevim jak se jmenoval, proste to jsou takovi tapci, kteri nejdriv planuji jak udelat velkou loupez nebo tak a pak ten plan profesionalne uskutecnuji a naskytnou se ruzne problemy atd … Každopádně kobra 11 a komisař rex je dobry serial ale tam spis vyhravaji policiste hledam film nebo serial kde spis vyhraji zlocinci … Hodne me prave zaujal v rychle a zbesile ten moment kdy planovali jak okrast toho chlapka a v utajeni se propasovat pres policii atd .. Dík .

Nejlepší odpověď
Modrá

Myslím, že seríál, který máš na mysli je Leverage (Dokonalý podraz). Co si pamatuji, dávali jen dvě serie, ale jsou ještě další tři. A popravdě, je to boží seriál :D :D
http://www.se­rialzone.cz/se­rial/dokonaly-podraz/

Další odpovědi
iceT

Možná by se ti líbaila Loupež po italsku
http://www.csfd­.cz/film/32960-loupez-po-italsku/

Vlcak666

Dik moc , uz se to stahuje :) kdyby ještě nekoho něco napadlo tak piste chtěl bych vede jak se menoval ten seros na prima cool