Avatar uživatele
.anezka.

Poradte co s malýma bradavičkama na rukou??

Dobrý den, je mi 14 let a už rok a půl mi hyzdí ruce spousty malých bradaviček mám je rosety všude na hřbetech obou ruk. dusík ani leptadlo nepomohly. Kožní lékařka řekla, že na laser toho mám moc a bolelo by to a chirurgicky bych tam mela moc jizev. Ted na to beru homeopatika. Tak kdyby vás něco napadlo prosím poradte jsem zoufalá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nech si je vypálit elektricky – a to dřív, než se ´rozrostou´.
Dusík ani kyselina ´nedosáhnou´ do dostatečné hloubky – a homeopatikům nevěřím…
😉
Elektrika je trochu drastičtější, ale – aspoň u mne – 100% účinná. A po malých bradavicích ani nezbudou jizvy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petra15

Pár let pockej, a budou pryc – sami zmizí (tak 2 az 4 roky). Jinak az budes u zubare, tak ho pozádej, a on je razdva urízne „elektrosmyckou"na dásne – a ta rána se i okamzite "zavarí“, ale mohla bys po takovém zákroku mít jizvy, takze ber radeji tu radu první.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

Já měl jednu velkou bradavici na zápěstí.Jednou sem o ní zavadil a omylem jí urval.Bolest neskutečná, ale od té doby cca 12 let mám klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

Hlavně neřezat nebo neškrábat…jak vám začne téct krev, tak se vám infukují další části těla.
Zkuste konopnou mast (legálně Trompetol) a začít si to znova vypalovat kyselinou (ta jde normálně kupovat ve formě gelu v tužce).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví