.anezka.

Poradte co s malýma bradavičkama na rukou??

Dobrý den, je mi 14 let a už rok a půl mi hyzdí ruce spousty malých bradaviček mám je rosety všude na hřbetech obou ruk. dusík ani leptadlo nepomohly. Kožní lékařka řekla, že na laser toho mám moc a bolelo by to a chirurgicky bych tam mela moc jizev. Ted na to beru homeopatika. Tak kdyby vás něco napadlo prosím poradte jsem zoufalá.

Nejlepší odpověď
anonym

Nech si je vypálit elektricky – a to dřív, než se ´rozrostou´.
Dusík ani kyselina ´nedosáhnou´ do dostatečné hloubky – a homeopatikům nevěřím…
😉
Elektrika je trochu drastičtější, ale – aspoň u mne – 100% účinná. A po malých bradavicích ani nezbudou jizvy.

Další odpovědi
petra15

Pár let pockej, a budou pryc – sami zmizí (tak 2 az 4 roky). Jinak az budes u zubare, tak ho pozádej, a on je razdva urízne „elektrosmyckou"na dásne – a ta rána se i okamzite "zavarí“, ale mohla bys po takovém zákroku mít jizvy, takze ber radeji tu radu první.

Awe

Já měl jednu velkou bradavici na zápěstí.Jednou sem o ní zavadil a omylem jí urval.Bolest neskutečná, ale od té doby cca 12 let mám klid.

rigormortis

Hlavně neřezat nebo neškrábat…jak vám začne téct krev, tak se vám infukují další části těla.
Zkuste konopnou mast (legálně Trompetol) a začít si to znova vypalovat kyselinou (ta jde normálně kupovat ve formě gelu v tužce).