termix

poradte co mam udělat abych přibral važím 42 5 kilo věk 18

Doplňuji:
to není 425kilo ale 42 a pul kilo

Nejlepší odpověď
badisko

neuvadis vysku..!!! vek neni moc rozhodujici…

Další odpovědi
Lleni

Jez;))

Doplňuji:
Mě nepřijde425 kg málo…

Orange

To snad ani nejde ne? Takhle nízká váha… Asi bych víc jedl, hýbal se…

venkovan

Pytel cementu na záda a nebo olůvka do kapsy.
Jdi k dietologovi, k lékaři. Můžeš mít zdravotní problém a nebo jen vysoký výdej kalorií.
Ale pokud se ti líbí holky, tak to nebude tak zlé.
Doplňuji:
A při 150 cm výšky to zas tam malá váha není.

Shizuka

dej si každý den aspoň 2 hamburgry :D

honza19hk

záleží na výšce,jeslti máš víc jak 180cm tak jsi podviživený. Začni baštit hamburgry a hejbat se.

Třeba já si takovouhle váhu ani nedokážu představit,já mám 207cm a váhu 101kg.